Bóle kolan przy ich zwyrodnieniu

Mam 30 lat mam bóle kolana w rtg wyszło zwyrodnienie kolan strasznie mnie boli szczególnie jedno zalecono mi tylko fizykoterapie bo lekarz powiedział że tylko tyle można zrobić boli nawet w odpoczynku ból jest nawet przy chodzeniu ból utrudnia mi poruszania się ból jest niesamowity że nieraz nie idzie zgiąć nogi mój tat ma zwyrodnienie że ma stabilizator i mówi ze teraz jest ok proszę o jakom kolwieg pomoc w mojej sprawie i odpowiedz czekam dziękuje

Dzień dobry Pani,

choroba zwyrodnieniowa kolan rozwija się zwykle zdecydowanie później niż w 30 roku życia. Zmiany zwyrodnieniowe mogą rozwinąć się wcześniej np po przebytym urazie.
Dolegliwości bólowe stawów generowane są przez bardzo dużą ilość czynników.
Zdecydowanie wymaga Pani badania ortopedycznego i wykonania badań dodatkowych.
Należy też uzupełnić wywiad chorobowy, który obecnie jest bardzo szczątkowy.