Bóle kolana a przeciążenie i naciągnięcie
Dzień dobry. Od ok 2 tygodni boli mnie kolano, a dokładnie pod nim. Nie boli mnie cały czas, tylko po np dłuższym spacerze. Usg nic nie wykazało. Jest to takie uczucie jakby mnie ktoś "kopnął" pod kolanem. Pojawiło się prawdopodobnie po bieganiu, nie jest to spowodowane upadkiem albo uderzeniem. Czy jest to zwykłe przeciążenie lub naciągnięcie i zniknie samo czy powinnam zgłosić się do ortopedy?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego, których nie można uchwycić w badaniu USG. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.