Ból nogi po ćwiczeniach na WF
W listopadzie wyszłam z wfu kulejąc (nie uderzyłam się w nic). Przez 2 dni kulałam, po czym poszłam do ortopedy (po 3 tyg bo taki był pierwszy termin), który powedział mi, że chyba mam naciągnięty mięsień (chodzi o okolice kolana), dał zwolnienie z wfu na miesiąc, receptę na trosicam i aulin. Nic nie pomogło. Zrobiłam rtg, na którym nic nie ma. Noga już nie boli gdy chodzę chyba, że jest po stanie spoczynku. Nie mogę jej jednak do końca wyprostować, bo mnie boli. Co to może być?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest badanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.