Bóle kolana po rozpoczęciu biegania

Witam mam 29 lat i moj problem to kolano. Od jakiegos czasu jakies 2miesiace zaczelam biegac co drugi dzien okolo 10km. I zaczal mi doskwierac bol kolana od polowy kolana troszke nizej po zew.str. Uzywalam Bengay, altacet czy nawet kapuste i robilam przerwe 2-3dni na chwile przestalo bolec ale bol powrocil. Mieszkam w holandi i nie wiem nic o lekarzach dlatego do Was pisze. Pozdrawiam Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.