Bóle kończyn, osłabienie, zrosty na jelitach

Wszystkie wyniki badań mam b.dobre, a ja każdego dnia czuję się źle, boli mnie dosłownie wszystko, a najbardziej nogi, ręce, brzuch, kręgosłup, głowa. Jestem wiecznie zmęczona i smutna. Miałam 3 operacje i dużo zrostów na jelitach, cała puchnę i nikt nie zna przyczyny. Byłam u wielu lekarzy, leki uspokajające też biorę. Ciągle się czegoś boję, jestem spięta i wszystko musi być wykonane przeze mnie profesjonalnie. Jednak boję się iść do znajomych, pracy, wyjeżdżać itp. Proszę o pomoc.

Trudno jest sugerować rozpoznanie i poznać przyczynę dolegliwości u pacjenta, bez zbadania go i obejrzenia wszystkich wynik badań. Musi Pani znaleźć jednego kompetentnego lekarza, który poświęci Pani odpowiednią ilość czasu.
Rozumiem, że morfologia, poziom magnezu i wapnia oraz witaminy D3 są prawidłowe?

Myślę ze nie da się w tym formacie pani pomoc. Mam następujące sugestie. Teraz aby pomóc pani w codziennym życiu sugeruje antydepresant np cymbalta czy valdoxan. Jezeli wyniki są ok pogrążył bym temat przewlekłych infekcji takich jak borelioza bartonella mykoplazma pneumoniae chlamydia pneumoniae czy babesia. Dobrym pomysłem jest też zadbanie o zdrowie jelita: leki p/grzybicze p/pasożytnicze i dobre probiotyki.