Bóle kości a podejrzenie nowotworu

Proszę o dokładną odpowiedź ostatnio bardzo bolały mnie kości zrobiłam laboratolyjne badania krwi i wszystkie wyszły ok czy pomimo tego można mieć nowotwór czy morfologia by to wykazała?? takich rzeczy naczytałam się w internecie że nie mogę normalnie funkcjonować morfologia ok ale pomimo tego mam drożdżycę na języku zrobiłam wymaz i czekam na wyniki co wymaz języka pokaże dokładnie wszystko? i to co dzieje się w gardle? bo męczy mnie od czasu do czasu tak jakby płytki oddech i znów bóle kości

Nowotwory kości jako pierwszy dają obraz niebolesnego guza, zmiany zarysu kończyny. Bóle kości nie są objawem choroby nowotworowej w jej początkowym stadium. Morfologia nie jest charakterystycznym badaniem dla początkowego stadium nowotworów litych. Ostrożnie należy podchodzić do informacji w Internecie, nie wszystko, co jest tam napisane dotyczy bezpośrednio czytelnika.

Po uzyskaniu wszystkich wyników (które pewnie będą prawidłowe) , proponuję wizytę u psychoterapeuty , bo dziewczyna w wieku 24 lat MA ŻYĆ , A NIE MYSLEĆ O CHOROBACH!!! Proszę ew. o kontakt tel.501336160 w godź.14.30 - 15.30 , jestem w W-wie , zż