Bóle kości, problemy z oddychaniem

Bardzo proszę o Poradę. Od jakiegoś czasu miałam bóle kości które w sumie przeszły i problem z oddechem jest lepiej ale jeszcze łapie mnie raz na jakiś czas.Porobiłam badania krwi i wyszły wszystkie dobre.Ale dręczy mnie to bo jeszcze ,mnie łapie z tym oddechem i ostatnio pojawiły mi się bakterie ne języku.Lekarz rodzinny stwierdził że to samo minie.Czy morfologia krwi dobra wykryje poważne stany bo naczytałam się o nowotworach :( (3 miesiące temu urodziłam dziecko )

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani dolegliwości moga wynikać z wczensego okresu po porodzie, jeśli sie nasilą lub nie będą ustępowac radzę ponownie udac się do lekarza. Nowotwory zwykle mają odbicie w wynikach morfologii, ale nie zawsze, warto byłoby wykonac morfologie z rozmazem oraz crp.
Pozdrawiam