Bóle kości ogonowej przy siadaniu

Witam. Mam 30 lat. Około 11 miesięcy temu zaczęła boleć mnie kość ogonowa pomyślałam że pewnie przejdzie bo nigdy tam się nie uderzylam. Raz bolało bardziej a raz mniej tak wytrzymałam do dnia dzisiejszego nadal nie mając żadnej wiedzy na temat tego bólu. W tej chwili największy ból mam przy wstawaniu z krzesła i podczas siedzenia. Parę dni temu na badaniu usg brzucha wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku, lekarz nie był pewny na 100 bo sugerował tez ciążę. Ale okres był na czas. Co mi jest?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale mam za mało informacji aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedą. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych.