Bóle kręgosłupa i pachwiny po podniesieniu ciężaru

Witam Pania, Dwa miesiece temu pomoglam wyniesc wozek z dzieckiem z tramwaju.Od tej pory boli mnie kregoslup i lewa noga od pachwiny do kolana zewn strona. Sa to bole skurczowe nasilajace sie (nie do zniesienai) przy nachylaniu. Poszlam do fizjoterapeuty, ktory powiedzial ze mam skrzywiony kregoslup, ze bol w nodze moze szybko alikwidowac (co sie nie stalo) ale na stale moze zlikwidowac bol tylko wtedy kiedy wyprostuje kregoslup. Czy fizio. moze wyprostowac kregoslup osobie w moim wieku? 65 lat

Witam serdecznie. Jest to możliwe przy wdrożeniu odpowiednich ćwiczeń korekcyjnych. Niemniej jednak warto wspomnieć, że czasami zmiany wymagają interwencji neurochirurgicznej.