Bóle kręgosłupa i zastrzyki sterydowe

Witam. Przez 6lat brałam metypret w roznych dawkach 4mg-6mg.jestem po stopniowym odstawieniu i nie mogę sobie poradzić z niesamowita niemocą ,bolami plecow,kregosłupa kolan, stop,dłoni oraz kości.Czy mogę sobie czymś pomóc?Ostatnio ortopeda dał mi zastrzk ze sterydow przez 1,5 miesiąca czułam się super,ale już teraz wszystko powraca. co robić?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaka była przyczyna dotychczasowej sterydoterapii i przyczyna Pani dolegliwości bólowych za razem. Mam za mało informacji aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z reumatologiem i poradnią leczenia bólu przewlekłego.