Bóle w piętach i bóle biodra

Witam, Mam 38 lat, jestem kobietą, waga ok 60kg. Od jakiegoś czasu (od 3-6 miesięcy) odczuwam bóle w obu piętach (np po wstaniu z łóżka), w kolanach przy np kucaniu, od niedawna bolą mnie biodra. Jak na razie prowadzę siedzący tryb życia, ale chcę niedługo się 'uaktywnić' (bieganie, pływanie, ewentualnie rower), ale w obliczu tych dolegliwości nie wiem czy mogę się 'porywać' na taki wysiłek. Jakie powinnam zrobić badania, żeby sprawdzić co jest przyczyną moich dolegliwości? Marta.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu lekarskim będzie możliwość określenia odpowiedniego specjalisty, do którego powinna się Pani zgłosić. Być może będzie to ortopeda lub reumatolog. Bez badania oraz dodatkowych informacji nie można nic więcej powiedzieć.

0
Lek. Bianka Małczuk
65 poziom zaufania

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy