Bóle kręgosłupa promieniujący do pośladków po wypadku

mam problem po wypadku a mianowicie we wrześniu miałem rezonans odcinka piersiowego gdzie mam klinowate spłaszczenie trzonu th11 z obniżeniem jego przedniej i centralnej częsci z obecnością komponenty obrzękowej przy górnej blaszce granicznej .ból jest lekki nadal .a teraz 03.06.2014 miałem odc lędzwiowo-krzyżowy rezonans i w odc.l-s ok a w piersiowym mam wypuklinę centralną i obustronną spłycająca zachyłki boczne oraz przepuklina dotrzonową.a ból promieniuje od pośladków czasem do stopy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w kręgosłupie. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.