Bóle kręgosłupa promieniujący do pośladków po wypadku
mam problem po wypadku a mianowicie we wrześniu miałem rezonans odcinka piersiowego gdzie mam klinowate spłaszczenie trzonu th11 z obniżeniem jego przedniej i centralnej częsci z obecnością komponenty obrzękowej przy górnej blaszce granicznej .ból jest lekki nadal .a teraz 03.06.2014 miałem odc lędzwiowo-krzyżowy rezonans i w odc.l-s ok a w piersiowym mam wypuklinę centralną i obustronną spłycająca zachyłki boczne oraz przepuklina dotrzonową.a ból promieniuje od pośladków czasem do stopy.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w kręgosłupie. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.