Bóle kręgosłupa szyjnego, bóle i zawroty głowy
Witam, mam 47 lat. Bóle kręgosłupa szyjnego, bóle i zawroty głowy. Opis MRI kr.szyjnego z 2012 r wypuklina krążka m-k na poziomie C3C4 i C4C5 i C6C7 i C5C6 z ze zwężeniem otworów m-k i uciskiem na nerwy rdzeniowe, stenoza kanału kręgowego C5C6 C6C7- odpowiednio do 0,8 i 0,9cm. Usg z dnia 2008 r cechy zespołu podstawno-kręgowego po stronie prawej oraz zaznaczone po stronie prawej. Pytanie: co przedstawiają wyniki badań ?
47 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na liczne zmiany w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa uciskające na nerwy rdzeniowe. Tego typu zmiany mogą przyczyniać się do występujących dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.