Bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym i uczucie gorąca

Witam.Mam40 lat. Niepokoję sie bólem kregoslupa w odcinku piersiowym.Boli jakby jeden kręg i czuje jak rozchodzi sie od niego takie goraco. Przy ucisku tez bardzo boli.Boli mnie kark i tyl glowy-taki tępy ból. I czuje ogromne wręcz bolesne napiecie miesni przy łopatkach, na ramionach. Mialam ten problem juz dawno ale dr neurolog powiedzial ze to nerwica.I leczylam sie na nerwicę.Było faktycznie chwile spokoju.Teraz wrócilo. Jednak ciagle mnie to męczy czy nie mam np.jakiejs przepuklny :-(

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia wątpliwości, czy występujące u Pani bóle nie są związane ze schorzeniem w obrębie kręgosłupa, zalecam konsultację u lekarza ortopedy.