Bóle lędźwi i odcinka szyjnego

Witam, Od roku mam bole ledzwi. Czasami zdarzaja mi sie bole calych plecow. Ale najbardziej to ledzwi oraz odcinka szyjnego. Najbardziej boli, gdy sie wyginam do tylu. Za tydzien ide do lekarza, ale wyczytalam,ze to moze byc np nowotwor zlosliwy. Najmniej boli w trakcie ruchu, a najbardziej gdy siedze. Czasami rowniez bola mnie rece i nogi. Czy powinnam sie martwic o najgorsze? Odcinek szyjny boli rowniez przy dotyku. Co to moze byc, ze boli i na dole i na gorze. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na nieprawidłowości w obrębie szyjnego oraz lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza w umówionym terminie.