Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle lewej nerki, nudności, gorączka, rozwolnienie

Witam! Od jakiegoś czasu mam bóle lewej nerki, nudności, temperatura wacha się 37,4'C. Czasem dochodzą dreszcze i w ostatnich dniach rozwolnienie. W maju tego roku stwierdzono u mnie wodonercze oraz zwężenie moczowodu lewej nerki. Po 2 stentach i nefrostomii moczowód się poszerzył. W miedzy czasie oraz po przechodziłam odmieniczkowe zapalenia nerek z dalszym zaleganiem moczu. Co może powodować ciągły ból nerki?? Z góry dziękuje
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Czym jest sepsa?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza. Koniecznie trzeba zlecić dodatkowe badania oraz wykonać kontrolne usg brzucha, a w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie postępowanie. Z uwagi na Pani "przejścia" proszę nie bagatelizować sprawy. Najprawdopodobniej ma Pani zapalenie nerki, ale, aby to stwierdzić konieczne jest zbadanie Pani.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog i endokrynolog. Autor oraz współautor ponad 140 artykułów i doniesień zjazdowych. Laureat plebiscytu Lekarz Roku 2016 Dziennika Wschodniego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy