Bóle lewej strony pleców a kamica nerkowa
Witam moją mamą od pewnego czasu ma straszne bóle po lewej stronie pleców usg wykazało ze ma malutki kamień w nerce czy to możliwe by taki malutki kamień dawał taki ból

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe, nawet bardzo silne, jak najbardziej mogą być wynikiem kamicy moczowej.