Silny ból nogi a kamica nerkowa

dobry wieczór / mam bardzo silne bóle lewj nogi - nadmieniam że lekarz rodzinny diagnozuje rwe kulszową - ból jest BARDZO SILNY w pozycji siedzącej - zastanawiam się czy ból ten nie ma zwiazku z kamieniami w lewej nerce - zdiagnozowanych kilka od 0,5 cm do 1,6 cm - czy taki zwiazek bólu nogi z kamieniami ma sens?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pan dolegliwości bólowe w obrębie kończyny dolnej, to nie mają one raczej związku z kamicą moczową. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.