Bóle lewej strony podbrzusza a badania kontrolne

Pobolewanie lewej strony podbrzusza jakby jelita grubego kolonoskopia, gastroskopia, usg, rtg,tk brzucha i miednicy ok morfologia ok pasożytów brak rano oczy jakby zapłakane,uczucie jakby kaca.Syn też ma dziwne bóle brzucha żony pobolewa miednica.Proszę o jakieś wskazówki może powtórzyć jakieś badania

Ilość badań wygląda porażająco. Zastanowić się tylko należy,czego właściwie poszukujemy? Jakiego wyniku, czy wykluczenia jakiej choroby w tym całym zestawie? Pan ma dolegliwości, syn ma bóle, żonę boli miednica... "Zapłakane oczy, (...) uczucie kaca" mogą podpowiadać, aby zastanowić się nad miejscem, w którym Państwo mieszkają. Grzyb? Kurz? Dywany? Uczulenie? Możliwości jest wiele. Jak wygląda Państwa dieta? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Zwierzę w domu? W jaki sposób Państwo odpoczywają? Jaki sport Pan uprawia, aby żyć zdrowo?