Bóle po lewej strony brzucha

Witam! Mam na imię Zuzanna, od paru godzin boli tak jakby kuje mnie po lewej stronie brzucha (na dole) nad miednicą, nie wiem co to może być czy to jakaś choroba czy jak? trochę się boje! iść do lekarza czy nie iść. Bardzo proszę o podanie WSZYSTKCH możliwości co to może być bardzo proszę. Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy mogą mieć podłoże ginekologiczne. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się do lekarza.