Pieczenie po lewej stronie za mostkiem

Pieczenie po lewej stronie za mostkiem od dwóch dni. Staje się uciążliwe. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są niespecyficzne i mogą wynikać z wielu chorób. Pieczenie za mostkiem może mieć podłoże kardiologiczne jak i wynikać z nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.