Uczucie uwierania na tchawicę

Dzień dobry Od kilku miesięcy co kilka dni jak siedzę czuję, że coś przeskakuje mi w gardle. To coś wskakuje, zostaje do około 2 minut i wyskakuje. Czuję uwieranie na tchawice w tym czasie i silny ból tam gdzie mi to wskoczyło. Ból trwa dopóki to nie wyskoczy. Przy ruchu głowy w tym czasie też boli. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń okładu oddechowego, pokarmowego czy nieprawidłowości w obrębie śródpiersia. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.