Bóle pod prawym żebrem, bóle w dole brzucha

Witam, mam 27 lat od kilku miesięcy mam bóle pod prawym żebrem, często do tego dochodzi ból w dole brzucha, jest rozpierający, ostry. Badanie ginekologiczne nic nie wykazało, morfologia, próby wątrobowe w normie jedynie OB wyniosło 9.Cały czas jestem osłabiona,pozbawiona wszelkich sił a najgorsze dolegliwości odczuwam po zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego i nawet po odrobinie alkoholu.Dodatkowo męczą mnie biegunki na przemian z zaparciami, stolce koloru jasno brązowego. Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.