Bóle w dolnej, prawej części brzucha

Witam, mój problem polega na niesamowitych bólach w dolnej prawej części brzucha. Po zjedzeniu czegoś cięższego po paru godzinach mam niesamowicie bolesne skurcze, uczucie mdłości, po kolejnych godzinach luźny stolec lub totalny jego brak przez parę dni, częste wymioty. Byłam operowana z prawej strony na jajowodzie (wodniak) lecz po operacji bóle nie ustały. Miałam stwierdzoną chorobę Leśniowskiego Crohna lecz lekarz po 2 latach wycofał się z tej diagnozy po 3 kolonoskopii. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może to zespół jelita drażliwego, ale z objawów wynika, że może to być także choroba pęcherzyka żółciowego lub wątroby, ewentualnie zrosty po operacji jajnika. Radziłabym zrobić usg jamy brzusznej oraz próby wątrobowe.
Pozdrawiam