Silne bóle z lewej strony brzucha

Witam, od kilku dni miewam silne bóle z lewej strony brzucha(na dole pod pepkiem), nie są to bóle które dokuczaja mi cały czas tylko co jakiś czas zakuje mnie tak mocno ze nie jestem w stanie wystac na nogach. Zastanawiam sie czy udać sie z tym do lekarza i jaka jest tego przyczyna. Dodam ze mam 18 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane z nieprawidłowościami w obrębie trzustki. Nie można wykluczyć innej przyczyny bólu. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.