Bóle łokcia i kostki, pobolewanie brzucha i gorzki smak w ustach

Witam mam 21 lat i od jakiegoś czasu pobolewają Mnie łokcie kolana i kostki. Poza tymi bólami nie zauważyłam w tych miejscach nic innego. Do tego od dwóch dni pobolewa Mnie lekko brzuch z lewej strony i odczuwam gorzki smak w ustach. Wykonałam morfologię krwi w czym wszystko jest w normie poza spadkiem MCV 80.7 jed fL nor min 83 max 101 i spadek MCH 27.0 jed pg nor min 28 max 32. Co to może być?Naczytałam się o białaczce i jestem wystraszona. Dodam, że jestem mamą i dwa lata karmię córkę piersią

Lek. Tomasz Budlewski

Obniżone wyniki mogą świadczyć o niedokrwistości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe określenie konieczności dalszych badań.