Bóle łydek i stosowanie sterydów wziewnych

Uprzejmie proszę o interpretację wyników, oraz do jakiego specjalisty mam się zwrócić o pomoc. I jakie jeszcze badania powinienem zrobić. Mam 54 lata.Od 3 lat odczuwam bóle łydek- tkliwe na dotyk. Stopy po wstaniu z łózka też bolą.Od 10 lat biorę sterydy wźiewne na astmę.Chroniczne zapalenie zatok. Refluks, nerwoból w okolicach żeber. Badanie ANA1+ ;ANA2w mianie 1:320 obraz świecenia homogenny i ziarnisty.Przeciwciała przeciw dsDNA ujemne. Nie wykryto przeciwciał przeciw antygenom z grupy ENA.
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.