Bóle miejsca pomiędzy piętą a palcami

Witam Od miesiaca mam problem ze stopami , przez 3 tyg. bolala mnie jedna prawa a od tygodnia zaczyna lewa , obecnie bola mnie obie , bol jest dziwny tak jak by mi mialy pekac ,nie moge chodzic , bol jest caly czas bez wzgledu na pore , dokladnie to bol najeiekszy jest miedzy stopa a palcami , dokladnie nie wiem jak to sie nazywa , ale zaraz za pieta . Prosze o pomoc co mam zrobic zeby nie bolalo lub co jest tego przyczyna dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne, zwyrodnieniowe, autoimmunologiczne, naczyniowe jak i neurologiczne. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.