Bóle mięśni brzucha z rana

witam serdecznie.Od roku moze wiecej mam bóle mięsni brzuch tylko rano.kiedy wezmę głeboki oddchech to czuje bol od pępka az po przełyk.po pojsciu na toalete i rozruszaniu sie rano przechodzi i tak do nastepnego rana.robilam sobie badania usg i wszystko jest w normie badania z krwi i moczu .miałam infekcje układu moczowego,ktore wyleczyłam.takie same bole miałam zawsze przed okresem ,teraz mam je cały czas nawet jak mam okres.w ciągu dnia i wieczorem nie odczuwam tych dolegliwosci.pozdrawiem

Aleksander Ropielewski

Niestety objawy są zbyt mało specyficzne aby bez przeprowadzenia badania i zebrania wywiadu lekarskiego mógł zasugerować przyczynę dolegliwości.