Bóle brzucha po wysiłku

Witam, Od pewnego czasu, po wysiłku( choćby po 15 min. szybkiego marszu) boli mnie brzuch po prawej stronie(między pępkiem a prawym bokiem). Gdy przycisnę to miejsce również boli. Ból ma charakter kłująco-rwący i po pewnym czasie sam przechodzi. Czasami w tym miejscu mam też dziwne uczucie jakby naciągania(już nie zależnie od wysiłku) i zdarza się biegunka. Dodam że prawie rok temu miałam usuwany pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową. Proszę o poradę, co to może być? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zrostów pooperacyjnych. Teoretycznie może być to jednak także wynik patologii układu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.