Bóle serca, głowy i osłabienie

Witam od dłuższego czasu mam bóle serca są częste i trwają czasami nawet cały dzień miewam też bóle głowy, osłabienia, bóle ramion i szyi. Po jakimkolwiek ćwiczeniu okropnie się męczę. też pod czas bólu serca strasznie mam ciężki oddech.. Mam 20 lat wzrostu ok 180 ważę 55-56kg.. Proszę o pomoc lub jakąkolwiek poradę.

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą pojawić się w wielu jednostkach chorobowych. Powinna Pani zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wzrost oraz masa ciała wskazują, że masz niedowagę. Zdecydowanie konieczna jest zatem diagnostyka w kierunku anemii oraz zaburzeń funkcji tarczycy. Opisane objawy jak najbardziej mogą być bowiem wynikiem takich schorzeń. Teoretycznie może być to także wynik wielu innych patologii - zdecydowanie sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.