Bóle głowy i bóle brzucha u 10-latka

Dobry wieczór. Mój 10 letni syn już od ponad roku miewa przeróżne dolegliwości które to nasilają się ,to słabną .lecz zawsze cos dokucza. Miewa częste osłabienia,bóle głowy,apatyczność,uskarża się na ból brzucha,zwłaszcza w okolicy pępka lub po jego lewej stronie raczekj w dolnej ćwiartce. Zdarza się ,że skarży się na kłopoty z oddychaniem- jakby gardło mu się zwężało,zdarza się że zrobił się wręcz biały,uskarżając się na serce. kilka razy na tydzień wymiotuje. Pomóżcie prosze,gdyż według Anna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych oraz badania kału w kierunku pasożytów. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.