Bóle mięśni i stawów oraz stosowanie leku Vessel Due F

Witam, tata ostatnio uskarżał się na ból mięśni i stawów, czasami przejdzie 150m i podobno go bolą nogi, u lekarza dostał Vessel Due F ale nie wie jak go stosować, nie miał robionych żadnych badań na wątrobę czy inne narządy, dostał również lek na cholesterol bo ma strasznie wysoki, czy te leki można łączyć? Jak stosować ten Vessel Due F? Czasami ma odruchy na które nie ma wpływu, typu prostowanie nogi podczas snu, albo ręki nawet jeśli trzyma szklankę z herbatą. Ma 65lat

Opisywane dolegliwości skłaniają do wykonania badania USG Doppler układu tętniczego kończyn dolnych. Proponuję odstawić Vessel Due (jest to lek mający jedynie dyskusyjne działanie wspomagające przy leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej). Leki obniżające poziom cholesterolu proponuję stosować według zaleceń lekarza, który je przepisał.