Bóle mięśni i stawów oraz zmęczenie

Bolą mnie mięśnie stawy do tego stopnia ze trudno mi się poruszac lewa strona z tyłu od krwgosłupa do boku przy dotknieciu tuz nad pośladkiem.jestem bardzo zmęczony i senny mam momenty ze nie moge sobie poradzić ze snem pozatym mam zmiany skórne na kolanach dloniach i łokciach grubiejaca pękajaca sucha skóra jakby brudna. Mam 35 lat jestem po zawale 7Lat temu nie przyjmuję zadnych leków nie piję i od 3 mscy nie palę

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na chorobę reumatyczna, wskazana konsultacja u specjalisty.
Pozdrawiam