Bóle mięśni, kości i głowy

Witam, mam 24 od jakiegoś tygodnia bolą mnie mięśnie, kości i głowa. Nie sa to silne bołe a raczej delikatne ukłucia, ktore nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Bóle nasilają się pod wplywem zimna, wczoraj byłem na basenie gdzie temperatura powietrza wynosiła 31 stopni i nic nie bolało, pracuje w zamknietym pomieszczeniu 4/5 dni w tygodniu, w dni wolne raczej przebywam w domm, ogolnie na mojej hali panuje niska temperatura. czy to może byc niedoboe wit D? jutro ide do lekarz na badania

Aleksander Ropielewski

Moga to być zmiany zwyrodnieniowe lub objaw choroby autoimmunologicznej lub wynikające z przebywania w chłodzie. Trudno jest to stwierdzić bez przeprowadzenia badań dodatkowych.