Bóle mięśni podobne do zakwasów po ćwiczeniach

Witam mam bol miesni tak jak by zakwasy ale nie cwiczylem jest to drugi raz teraz mniejszy lecz za pierwszym razem nie moglem utrzymac rownowagi padalem na ziemie jest to takie uczucie jak by miesnie odmawialy posluszenstwa co mi jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic najbardziej odpowiednie dalsze postepowanie.