Bóle nadgarstka a stosowanie środków przeciwbólowych

dzien dobry robert lat 39 od trzech tygodni strasznie boli mnie nadgarstek przyjmuje apo napro 500mg 2razy dziennie moje wyniki sa nastepujace ob 53 kwas moczowy 11,2 hemoglobina 13,6 rf 2,78 crp 8,22 leukocyty 9,5 tys erytrocyty 4,6 mln pdw 17,7 na przeswietleniu nadgarstka ortopeda stwierdzil zaawansowana osteoporoze prosze o interpretacje wynikow i czy nalezy udac sie do reumatologa

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z internistą lub reumatologiem, który rozpocznie leczenie osteoporozy. Wyniki krwi nie budzą nadmiernego niepokoju. Będą pomocne dla lekarza w dopasowaniu właściwego procesu leczniczego.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Tak Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa.

To jest DNA i odkładanie się złogów kwasu moczowego w tkankach.
Leczenie u Reumatologa + dieta bez purynowa ( WKI :)
Dlaczego nie napisał Pan miejscowości - mógłbym doradzić do kogo lub gdzie