Bóle stawów i opuchlizna a borelioza

Witam, Od ponad 7 miesiecy zmagam się z bólem stawów i ich puchnięciem. Najpier zaczęło się od palca u jednej reki, potem doszedł drugi, w marcu doszło lewe kolano, które jest bardzo opuchnięte i przeokrótnie boli. od weekendu czuję nadgarski całe dłonie wraz z kości jak tylko mocniej porusze reką. Morfologia jest w porządku RF- ok, CRP-3,5, kwas moczowy-5,5. Zastanawiam się nad boleriozą, ale pamiętam ze kleszcz ugryżł mnie jakieś 13 lat temu. Czy to może być to?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mzona zalecić odpoowiednia dalsza diagnostyke. można wykonac badania w kierunku boreliozy.