Bóle nadgarstka podczas dynamicznych ruchów lub podnoszenia ciężkich przedmiotów

Mam problem z nadgarstkiem. Odczuwam kujący ból po przeciwnej stronie kciuka. Nie mam obrzęku ani ograniczonej ruchliwości. Ból czuje tylko podczas dynamicznych ruchów lub podnoszenia ciężkich przedmiotów. Ból towarzyszy mi już od tygodnia - cału czas na tym samym poziomie. Nawet szybkie machnięcie ręka potrafi sprawić ból chyba, że pamiętam o tym by nie ruszyć wtedy nadgarstkiem (nie wiem usztywnie go mięśniami). Przy zaciskaniu pięści itd nie odczuwam bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn bólu może być bardzo wiele. Proponuje udać się do ortopedy celem badania. Tylko po badaniu będzie można stwierdzić prawdopodobną przyczynę oraz zlecić odpowiednie badania. Pozdrawiam