Czy takie drżenie dłoni może oznaczać nadwyrężenie mięśni?

Witam. Mój problem , o ile można nazwać to problemem zaczął się jakoś dwa tygodnie temu. Niosłam dosyć ciężką reklamówkę ze sklepu w lewej ręce, nie zmieniając ręki przez całą drogę. Gdy wróciłam do domu zauważyłam, ze przy zaciskaniu dłoni w pięść dłoń drży. Kiedyś miałam podobną sytuację po tym, gdy niosłam ciężką paczkę w jednej z rąk, ale problem zniknął już w kolejny dzień. W tym przypadku po części również zniknął, bo dłoń nie drży przy zaciskaniu w pięść, ale odczuwam inne objawy. Lekkie drżenia czasem pojawiają się przy podnoszeniu cięższych przedmiotów, czy przy wykonaniu jakiegoś ruchu (aczkolwiek nie zawsze), który wymaga użycia większej siły mięśni. Oczywiście zaznaczę , że nie są to drżenia silne, czy też takie w których wypadają mi przedmioty z ręki. Dłoń nie drży samoistnie, nie mam żadnych skurczy, czy objawów bólowych. Czy to nadwyrężenie mięśni? A jeśli tak to możliwe jest to, by utrzymywało się przez tyle dni? Mam wrażenie, że objawy trochę słabną z każdym kolejnym dniem, ale mimo wszystko zaniepokoiło mnie to.

Z Pani opisu prawdopodobnie takie drżenie jest związane z nadwerężeniem mięśni, jednak bez wywiadu o Pani stanie zdrowia oraz badania fizykalnego nie jest możliwe postawienie pewnej diagnozy.