Drżenie rąk po zaciśnięciu dłoni w pięść

Dzień dobry,u mojego 17 letniego syna zaobserwowałam drżenie rąk przy zaciśnięciu ręki w pięść np.przy podnoszeniu kubka, wyciskaniu ketschupu, syn skarży się również,że obserwuje podobne drżenie podczas wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych typu rozciąganie,napinanie. Nadmieniam ,iż syn ma orzeczoną dysgrafię Proszę o informacje z jakim lekarzem specjalistą powinnam skonsultować ten problem.z poważaniemMałgorzata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa bądź ortopedy. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.