Bóle nóg w łydkach do stóp

Witam! Od jakiegoś tygodnia bolą mnie łydki. To nie jest mocny ból to jest uczucie że czuję łydki i aż do stopy idzie ten ból. Ruchu mam dużo bo codziennie jeżdżę do pracy na autobus. Co może oznaczać ból łydek> Pomóżcie mi co to może być? Czy trzeba się zgłosić do lekarza bardzo proszę o odpowiedź?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic koniecznośc dalszych badań czy też konsultacji.