Ból stóp i łydek u 43-latki

Mam 41 lat.Od miesiąca cierpię na ból stóp wraz z łydkami .Często rano nie mogę stanąć na nogi .Dopiero po dłuższym czasie jak rozchodzę ból trochę ustępuje . Podczas chodzenia czuję jakbym miała w łydkach kije i one bolą czasem nawet nie pomaga odpoczynek . W nocy z kolei wogóle nie bolą jaka może być przyczyna takiego stanu .Jakie badania powinnam zrobić aby zdiagnozować przyczynę .Proszę o pomoc

Magdalena StusiĹska

Ból łydki może wynikać z przyczyn naczyniowej- np. żylaków. Należy wykonać USG kończyn dolnych które oceni stan naczyń i skonsultować się z lekarzem.