Pieczenie stóp przechodzące w pieczenie łydek

Moja mama ma 80 lat, od 5 lat ma pieczenie stóp, które przechodzi w pieczenie łydek. Mama jest leczona przez neurologa (od 3 lat) i endokrynologa. W tym roku pojawiło się pieczenie łydek. Jakie mogą być tego przyczyny. Mamę nie bolą pięty, grzybicy nie ma. Czytając różne wpisy najbliżej jest do problemów z tarczycą. Choć 3 lekarzy mówiło, że guzki na tarczycy nie mają znaczenia. Jakie mogą być przyczyny tego zjawiska?

Proszę sprawdzić tarczycę pod kontem Hashimoto. Nie można wykluczyć problemów z mikrokrążeniem. Można spróbować też kąpieli naprzemiennych zimno/ciepło.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki