Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym mogą być spowodowane bóle nóg?

Witam, mam 22 lata, od jakiegoś czasu bolą mnie nogi (głównie okolice uda i łydki). Ból jest stały, dość mocny i sprawia duży dyskomfort. Nie wiem czy to bolą kości czy mięśnie, ciężko określić. Badania krwi mam w porządku, czynnik reumatoidalny ujemny. Czym to może być spowodowane? Jakie dodatkowe badania mogę jeszcze wykonać? Proszę o odpowiedź. Dodam, że od pół roku mocno bolą mnie też plecy, mam skierowanie rezonans, ale dopiero w maju.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mi zawęzić możłiwe przyczyny Pańskich dolegliwości. Podobne objawy mogą wynikać z przycyzn neurologicznych, ortopedycznych, czy też zaburzeń ukrwienia.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy