Czy torbiel w obrębie pięty może powodować ból podczas chodzenia?

Dzień dobry, Mam 27 lat (180cm, 74 kg) i od co najmniej 6-7 lat borykam się z silnym bólem nóg przy chodzeniu, siedzeniu i staniu. Ból ustępuje dopiero jak się położę. Ortopedzi nie wiedzą co mi jest. Niedługo będę przechodził operacje wycięcia torbieli kości z pięty, i się zastanawiam czy to nie jest przyczyną bólu. Ból występuje od łydki do dolno-tylnej części uda. Podejrzewam u siebie chromanie przestenkowe bądź chorobę buergera. Pytanie mam jakie badania powinienem przeprowadzić?

Badaniem fizykalnym wykonanym przez lekarza można określić wstępnie ukrwienie kończyn precyzyjną ocenę ukrwienia tętniczego daje badanie USG Doppler.