Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wodogłowie a ból łydek podczas chodzenia

dzień dobry moja ciocia jest po zastawce w mózgu(miała wodogłowie)słabo chodziła a terazprzy chodzeniu bolą ją łydki co to może się dziać i co robić jak pomóc....
ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Ciocia powinna skontaktować się z lekarzem, gdyż ból łydek w jej sytuacji może być pochodzenia zarówno neurologicznego, jak i wynikać z niedokrwienia kończyn. Ważne w tym wypadku jest zebranie wywiadu i wykonanie badania przez lekarza, ocena tętna na tętnicach nóg i badanie czucia. Jeżeli ciocia pozostaje pod opieką poradni neurologicznej, to jest to pierwsze miejsce, do którego powinna się skierować z wymienionymi dolegliwościami.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy