Ból łydek podczas chodzenia u 86-latki

moja mama ma 86 lat , od jakiegoś czasu bardzo bolą ją łydki przy chodzeniu .Ciśnienie ma uregulowane , ma cukrzycę ( bez insuliny ). W ciągu dnia jest trochę lepiej , natomiast w nocy tragedia - proszę o podpowiedź co można z tym zrobić . dziękuję

Witam serdecznie,

Ciężko określić w tm momencie dany problem. Proszę udać się z mamą do lekarza pierwszego kontaktu który skieruje Pani mamę na konkretne badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk