Bóle łydek u 20-latki

Witam od jakiegoś czasu odczuwam bóle łydek raz obydwu ale częściej jednej prawej łydki. Jak lekko nacisne wtedy odczuwam ból cós . Przy chodzeniu lub staniu nie boli. Najczesciej ból występuje po nocy, Czy moze to być zakrzepica bo strasznie sie boje. mam 20 lat

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby wykluczyć bądź potwierdzić zakrzepicę należy wykonać USG doppler naczyń kończyn dolnych oraz wykonać podstawowe badania laboratoryjne obrazujące działanie układu krzepnięcia. W tym celu proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam.