Bóle w odcinku krzyżowo-lędźwiowym

Witam. Panie Doktorze piszę do Pana w imieniu mojej mamy.Od 3 miesięcy ma bóle w odcinku krzyżowo - lędźwiowym, bolą od wewnętrznej strony uda czasami ból promieniuje w okolicę łydki. Ból jest najbardziej odczuwalny przy kucaniu i wstawaniu. Jak dotąd nie zmagała się z takimi problemami zdrowotnymi ma 43 lata. Z góry dziękuję za odpowiedz :) Pozdrawiam :)

Najlepiej omówić z Lekarzem Leczącym, który zna Pacjenta i wyniki
Wyniki RTG?? Ważna interpretacja kliniczna!!
Konieczna pełna ocena ogólna , ORTOPEDYCZNA , NEUROLOGICZNA, łącznie z dokumentacją

Pozdrawiam